Mgn Oto Kiralama, izmir araç kiralama, izmir car rental, izmir rent a car, izmir car hire
Anasayfa Hakkımızda Araç Kiralama Filo Kiralama Haberler 2.El Araçlar Araç Kiralama Koşulları İletişim
ARAÇ KİRALAMA SEKTÖRÜ

Merhaba,

 

Araç kiralama sektöründe hizmet etmek 7/24 severek çalışmak gerektirir. Her müşterimizi daha fazla nasıl memnun edebiliriz amacı içerisinde, sürekli gelişim gösteren, temel ilke ve prensipleri olan bir anlayış ile hareket etmek gerekir.

 
Fakat üzülerek yazmak zorunda kaldığım kiralama müşterilerinin sıkça yaşadığı birçok soruna değinmek istiyorum. Araç kiralama yapmak için araştırma yapmış herkes şunlara sıkça rastlamıştır, "sizlere kaliteyi ekonomik fiyata sunuyoruz" "bizden ucuzu yok" gibi oto kiralama sektöründe klasikleşmiş birçok cümle... 
Bu cümlelere aldanarak hizmet alan müşterilerimiz ise beklentilerini yükselterek sürekli hayal kırıklığı yaşamışlardır. Havalimanında rezervasyon yaptığı modelden çok farklı ve eski model bir araç kullanmak zorunda kalmamış müşteri yoktur herhalde. Bu ve bunun gibi örnekleri alt alta yüzlerce sıralayabiliriz. Çünkü dışarıdan bakıldığında çok karlı gibi görünen sektör olması ve yatırım gerektirmeden gazete ilanı ile sağdan soldan kredisini ödeme zorluğu çeken vatandaşların araçlarını kendileri de kiralayıp son müşteriye kiralama yaparak aradaki komisyonu kazanmayı amaçlayan sermayesi ve tecrübesi yetersiz bir çok işletme mevcut. Bu işletmeler yine üzelerek belirtmek zorundayım ki daha fazla kazanabilmek için araçlara bakım bile yaptırmadan araç kiralama yapıyorlar.

 
Ruhsatında farklı farklı şahıs isimleri yazan dışarıdan araç kiralama yaparak sektöre balta vuran, oto kiralama hizmeti almak isteyen insanların hayatını bakım yapmadan hiçe sayan bu işletmelerden kesinlikle ama kesinlikle araç kiralama hizmeti almayın diyoruz. Mümkünse rezervasyon aşamasında rezerve ettiğiniz aracın ruhsat görselini mail ile isteyip aracın kime ait olduğunu görmenizi ve farklı bir araç getirdiklerinde gerekirse araç kiralama hizmetinden başka bir araç bulamama riski bile olsa almayın başınızı ağrıtmayın diyoruz.

Şahıs isimleri adına kayıtlı bu araçlar ile oto kiralama hizmeti veren işletmelerde rent a car kasko poliçesi bulunmadığından kaza ve zaten bakımsız olan araçların mekanik bir problem çıkarması durumunda seyahatinizin veya işinizin aksamasının yanı sıra saçma sapan onarım bedelleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu nedenle Kurumsal olan, kendi öz sermayesi ile iş yapan, fiyatları ile değil verdiği hizmet kaltesiyle ve yüksek model araçlarla hizmet eden diğer firmaları seçmeleri Araç kiralama hizmeti alan tüm müşterilere önerimiz olacaktır.

İzmir de profesyonel bir rent a car işletmesi olarak, MGN  FİLO KİRALAMA en yeni ve en konforlu araçları ile sizlerin hizmetinde. Araçlarımızın hepsi yüksek model ve sürekli yenilenmektedir. Aynı zamanda lüks araç markalarını da kiralıyoruz. İzmir de oto kiralama İzmir’in parmakla sayılabilecek kadar az olan kurumsal oto kiralama şirketleri arasında olarak sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Makul fiyatları ile ekonomikten lüks sınıfa kadar her marka arabalayı günlük, haftalık, aylık olarak kiralayabilirsiniz. MGN araç kiralama, tüm kiralama hizmetleriyle beraber sizlerin ve ailenizin ihtiyaçlarını karşılamak ve ülkemize sürekli bir katma değer üretebilmek için çalışmaktadır. Oto kiralamanızı hem çok kolay hem de çok güvenli yapabilir ve şirketimizin sigortası altında olan araçlarımız ile kendinizi çok aha güvende hissedebilirsiniz.  Şirketimiz aynı zamanda İzmir Havaalanı oto kiralama hizmeti de vermektedir. Bu çok kolay ve bir o kadar da konforlu olan hizmetten, havaalanından indiğinizden itibaren yararlanabilirsiniz. Sevdiklerinize daha erken zamanda kavuşabilir ya da iş toplantılarınızdan arda kalan zamanlarınızda şehri gezebilirsiniz. Bizi arayın ve sloganımız olan "HER MÜŞTERİMİZ TEK MÜŞTERİMİZ" ilkemiz ile size özel, güvenilir ve konforlu hizmetimizin tadını çıkarın.Etiketler
Etiketler / Tags
MGN Oto Kiralama
5745 Sokak No:4/2 MTK Sitesi - Çamdibi Bornova / İzmir
Telefon : +90 232 431 05 99 / +90 232 431 05 96
Faks : +90 232 431 05 97